Küçük bahçesinde ya da bir su-bilge ya da bakımı kolay bahçe isteyenler için çalışan biri – basit, çağdaş bahçe doğru gittikçe artan bir eğilim vardır.

Bu bahçeler dahil cesur mimari bitkiler ile taş, ahşap ve beton SERT ZEMİN bir vurgu var. Su özellikleri, heykel ve kaplar çağdaş bahçesinde önemlidir; ve bitkiler, sayıları az iken, aslında vurgulanır ve tiyatro eklemek vardır. Biz İlginiz için diğer bitkilerin puanları rekabet değilken, bir bitkinin çarpıcı özelliklerini fark daha olasıdır.

Çağdaş Garden Elemanları

Beton Steppers

Ucuz ve çok yönlü: prekast beton atlama taşları Yüzey düzleme için mükemmel geometrik şekli vardır.Kare veya dikdörtgen yuvarlak; küçük ya da büyük levhalar; maruz kalan agrega veya pürüzsüz yüzey, bunlar sadece doğru görünümü elde etmek için uygun bir yoldur.

Metal Izgaralar

Başlangıçta beton ve duvar için donatı filesi olarak oluşturulan yoğunluk değişen kaynaklı tel çit panelleri ideal bir malzemedir. Üzüm için ekran panelleri gibi kullanın ahşap plakalar ile birleştirmek ya da yeni veya geri dönüşümlü kesimleri ile devrimci bir fikir oluşturmak.

Kömür topakları

Nehir taştan yuvarlak, doğal hali katı, insan yapımı endüstriyel malzemeler için mükemmel bir kontrast.Ciddi tasarım fırsata çevirdi olabilir bu zor alanlar için mükemmel bir kaplama doku sunuyoruz. Renk ve boyutlarda bir dizi yaygın olarak kullanılabilir.

Metal Levha

Galvanizli sac, düz veya oluklu olabilir, nefis sanayi ve herhangi bir özel beceri olmadan yüklemek henüz kolaydır. Eğrisi ve şal kabiliyetini Popüler, üstün kaplama gibi hava koşullarına katı tarama yapar.

Küreler

Beton, seramik, metal, hatta bir geri dönüşümlü bowling topu oluşturulan olsun, küreler, bu bahçeler için hayati heykelsi unsurları haline gelir. Onlar yedek manzara cesur sanat formları olarak göze çarpıyor.

Kaygan Saksılar

Peyzaj geri kalanıyla aynı temiz çizgiler izleyin. Reçine veya veya patine olmadan seramik, metal, cesur heykel formunu içeren bir bitki ile eşleştirilmiş kapların oluşan silindirik veya kare, genel etkisi iki katına çıkar.

Çağdaş Mobilya

Büyük modern çağın tasarımcıları yansımaları bu bahçeler için mobilya bulunabilir. Yoğun polyester mesh ve parlak plastik Paslanmaz çelik ve krom alternatif dayamak veya şık ortamlarına yemek bu işlevsel yerleri işlemek için.

Çağdaş bahçe Keys

Kaplara uygundur bodur çeşitler; düzenli bir alışkanlık ile çalı ve ağaçların yeni türleri; ve dramatik mimari bitkiler, modern bahçede bir odak noktası olabilir.

Çağdaş bir bahçede ağaçlar daha dik alışkanlığı var eğilimindedir, bu yüzden bir yapı elemanı haline gelir. Onların saçaklar çok büyük değildir ve bir çit efekti oluşturmak için üst üste birkaç olabilir.Örneğin, yeni Crimson Pointe ™ Mor Yaprak Erik ilk ve tek sütunlu şeklinde Prunus olduğunu. Bir odak noktasına doğru görünümü çizmek için bir allée ekilir zaman birkaç O harika görünüyor. Bir Japon Akçaağaç (Acer palmatum) bir örnek ağaç olarak bir çarpıcı çekici bir şekle sahiptir. Onlar turuncu, kırmızı, bordo, hatta kırmızımsı-mor döner kendi ayırt edici yaprak şekli ve renkli yaprakları için değerlidir. İmparator I® veya Oshio-Beni sahipsiniz.

Konteynerler çağdaş bahçesinde bir standarttır. Genellikle temiz ve derli toplu ya sadece tek bir bitki ile – örneğin Phormium veya Agave gibi bir mimari tropikal olarak – ya da tiyatro için seçilen dik bitki – Bir topiary veya kesilmiş şimşir gibi. Bowles Altın saz veya Çeşmesi Çim gibi ilginç otları harika görünüyorsun. Veya Golf Topu Pittosporum ve Hetz Midget Arborvitae gibi düzenli bir şekle sahip topiaries veya çalılar ile yaratıcı olsun.

Çağdaş Bahçe Bitkileri

Monrovia çağdaş topiaries, cordylines , phormiums , Agaves , bambu gibi, ve konteynerle ağaçlarMajestic Güzellik Meyvesiz Zeytin , Golden Spirit Duman Ağacı , Crimson Pointe Çiçekli Plum gibi avuç içi Windmill Palm gibi, ve kozalaklı Mavi Ok Juniper .

Pin It on Pinterest

Share This