tropical bahçe, bir egzotik Güney Pasifik ayak ve Ekvator yağmur ormanlarının diğer sahiptir. Bu nemli iklimlerde bu stil için temalar ilham bir zamanlar dediği bitkilerin inanılmaz bir dizi “orman.” Florida gösterişli kıyıları, Hawaii durgun tatil yaşam tarzı, ya da Meksika Rivierası daha rustik hissediyorum üretirler. Bir sıcak, nemli iklimde yaşamak olmaz bile, tropik özünü oluşturabilirsiniz.

Bir Tropical Garden Üç Keys

Öncelikle, bölgede iyi yetişir hakkında biraz araştırma yapın. Senin iklimi, sıcak ve kuru ise, yine topikal his oluşturmak, ama su faturası üçlü olmayacak bakımı kolay bitkiler ile yapabilirsiniz. Bunun yerine susuz Eğreltilerin, sen Cennet Dev Bird (seçebilirsiniz Strelitzia Nicolai ). Tropikal bahçe bitkiler don hoşgörüsüz olması gerekmez. Birçok tropik görünümlü bitkiler dondurucu soğuklar kadar duracak. GibiHardy Fiber Banana (Musa basjoo) veya Hardy Hibiscus (Hibiscus Moscheutos) .

İkinci kural – tropikal bahçe özü yoğun ekim olduğunu. Sadece küçük bir alanda bitkilerin bir sürü istediğiniz orman gibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Bahçe etrafında bir duvar oluşturun – Dikey katmanları düşünüyorum. Bitkilerde kendinizi Surround.

nihai tasarım kuralı renktir. Sıcak, parlak renkler sadece tropik çığlık. Sadece parlak çiçek renkleri, ancak çarpıcı alacalı yeşillik. Ve sizin yapısal ve dekora renk kullanmak.

Tropical Garden kulübe ve palapasThe rustik saz Daha Öğeleri Beachcomber’in kulübede çatılı.Kurtarılabilir kereste ve palmiye yaprakları veya daha lüks oyma Bali mesaj ya da ahşap bambu dışına inşa olsun, bu gölgeli kuytu açık hava yaşam room.Rattan ve tik furnitureWoven deniz otu favori oda, gümüş tik veya ince dövme bambu en dokunsal yapmak olacak ve tropik bahçeler için mobilya, doğal görünümlü. Tropical birkaç parlak renkli cushions.Art Amerika Güney Pasifik veya Kolomb öncesi tarzı taş oymalar ahşap tikis GardenCarved ekle bahçeye karakter ve ilkel mistisizmi ekleyin. Yeşil yapraklı tropik ya da küçük bir su garden.Outdoor showerWith mevsimsel taşınabilir ünite veya kalıcı olarak, kendi tropik ortasında sıcak “yağmuru” yaşayabilirsiniz biri yüklü dikilmiş zaman canlı sırlı kaplar, yüksek dram getirmek “orman.”

Bir Tropikal Bahçe bitkiler

Gerçek Tropicals ve tropikal görünümlü dayanıklı bitkiler içerir cesur muz , fatsias , büyük yapraklı hostas , Aucuba , cannas . Ağaçlar / çalılar: avuç içi , ebegümeci , gingers , muz , cennet kuşu , cannas ,Agapanthus , Fil Kulaklar , Avustralya eğrelti otları . Vines: begonviller , Mandevilla , Passiflora

Pin It on Pinterest

Share This