Zarafet ve sadelik modası asla kanıtlarcasına, klasik bahçeler tüm simetri ve denge ile ilgilidir. Onlar güçlü mimari özellikleri ile, çok resmi olabilir ya da biraz daha yumuşak ve daha bolca çiçek olabilir.Düzgünce bakımlı, klasik stili genellikle topiaries tarafından aksanlı ve farklı kenarları ve yürüyüş yolları ile çerçeveli. Bir çeşme genellikle bu tarz odak noktasıdır.

Klasik Garden Elemanları

Ayak Semaverler

Çeşitli formlarda kutular antik Roma hanelerde orijinal kullanım beri bu bahçelerin bir parçası olmuştur.Zarif Ince için alçak kabartma ve ovada, onlar resmi ve Avrupa her şey için Quintessential konteyner vardır.

Fransız Dikim Kutuları

Mükemmel, kare beyaz, siyah veya koyu yeşil ve hafif ayaklı, bu standart veranda ağaç topiary için benzersiz Fransız yaratma vardır. Standart kreş kapları için bir saksı örtüsü olarak kullanılır, bunlar resmi bahçede temel köşe parçası veya yinelenen bir unsur haline.

Klasik Sütunlar

Basit Dor, İon klasik, ya da telaşlı Korint olsun, taş sütun, antik mimaride en ayırt edici unsurdur. Milleri ve pergola ya da zarif ağ geçitleri, çağdaş taş veya beton sütunlar ile birlikte desteklemek, sanat bağlantısız gibi başka bir şey gibi klasik söylüyorlar.

Trellage

İnce çalıştı çıta çit gibi ekranlar müstakil veya mevcut duvar ve binalar karşı uygulamalarda oldukça Fransız. Ayrıntılı takımyıldızları ve göz kandırıyorlar, trompe-l’oeil zorla perspektif güzellik ve problem kentsel uygulamalar çözümü için bu önemli bir unsuru yapar.

Bezelye Çakıl

Akdeniz’e İngiltere’den şatoları ve villalar Bulunan bu Avrupa seçim yüzey malzemesidir. Granit veya tuğla ile bağlı, bu yürüyüşler, sürücüler ve teraslar “çetin” Eğer geçecek sadece yüzey vardır. Bu malzeme, ucuz ve çok yönlü hem de.

Obelisk

Romalılar tarafından İtalya’ya getirilen antik Mısır güneş saati kadar uzanan bu asırlık formlar esas bahçe dekor vardır. En sık parterres ve potager kompozisyonlar, ahşap kullanılan, demir veya taş dikilitaş klasik bahçeler için cesur bir mimari öğe vardır

Çeşmeler

Başladı Roma Ne mühendislik, Fransız sıvı tasarımın doruk getirdi. Klasik çeşmeler odak noktaları olarak bu bahçeleri için hayati kalır ve sert dikim yapılarının çok ağırbaşlı doğası animasyon getirmek.

Klasik Basit

Bu bahçelerin kökleri Eski Dünya Greko-Romen klasik uygarlıkların geri uzanır. Simetri, temiz çizgiler ve cesur geometrik formlar için kendi tercihi kolayca zamansız şıklık ifadeleri olarak kabul edilmektedir.Güçlü bir mimari formu olan ve yumuşak gür bir görünüm ve lüks çiçeklerle olanlar: Klasik bahçe bitkileri iki ana gruba ayrılır. Evergreen standartları gibi Cypress ve Yew ve Şimşir riskten korunma malzemeleri gibi sütunlu ağaçlar tarzı tüm imzalar vardır. Gül, Şakayık ve Lale her bu güçlü çiçek mirası farklı bir yönünü temsil etmektedir. Klasik bahçe gerçek güzelliği sadeliği bulunur. İlk yüzyıldan Fikirler 21 gibi yaşayabilir st bir stil çıkmak asla bugün yaratan bahçe kanıtlayan. Bu, sömürgeci İtalyan ve Fransız ilham mimarisi için ideal manzara tamamlayıcıdır. Küçük ölçekli veya büyük bir birine cesur simetri ve klasik bahçe net formları elde İster herhangi bir tasarımcının hands.Topiary formlar klasik bahçe içine güzelce uyum ve kaplarda veya toprakta yetişen edilebilir güçlü araçlardır. Saksı topiaries taşınabilir heykeller gibi kullanılabilir ve Bahçe etrafında hareket ettirilebilir. Monrovia budama sanatı spiraller, tekli ve çoklu dallı, katmanlı pon pon, gözyaşı damlaları, küreler, koniler, küpler ve daha fazlasını sunuyor. Bir sunum oluşturmak için bu canlı heykeller kullanın veya daha rahat bir bahçeye bazı resmi rötuşlar. Bir geçit üst kısmındaki spiraller bir çift yan tarafından şık bir girdi oluşturun veya topuzlar olarak hareket etmek bir kırpılmış çit her iki ucunda yuvarlak küreler dahil.

Klasik Bahçe Bitkileri

Önerilen bitkiler: Tiny Tower® İtalyan Cypress , Kış Gem Şimşir , Çiçek Carpet® YER Gül , Çığ Evergreen Clematis , Soğuk Şarap Sibirya Iris , Rozanne Cranesbill , Lavanta , Biberiye . Klasik topiaries ve çitlerin ( Şimşir , Privet , Eugenia , Ladin ) göz tanımlanmasına yardımcı.

Pin It on Pinterest

Share This