romantik İngilizce yazlık bahçe Amerika ülkesinde atası. Her ikisi de olağanüstü çiçeklerle dolu sıradan evlerde etrafında boşluk doğmuştur. Bunlar iddialı dikimleri, ancak kendi güzelliği ve pratik kullanımlar için hem de yetiştirilen sevgili bitki koleksiyonları değildir.

Kulübe Bahçe Elemanları

beyaz kazık fenceIn erken Amerikan bahçeler, bu çit avlu dışında çocukları ve çiftlik hayvanları tuttu.Sivri gözcüleri çit roosting gelen tavuk cesareti. Viktorya döneminde, birçok bahçıvanlar döküm veya dövme demir için gözcülerinin yükseltilmiş. Bu stil için hem çit çeşitleri uygun hale getirir.

çardak kapısı

Otomobil önce ziyaretçilerin avlu ön kapıda onların arabası atları bağladılar. asma veya gül kefen çardak daha rahat hayvanlar gölgede beklemek veya yağmurdan korunmalıdır için yaptım.

Beyaz kafes

Bir zarif bir şekilde bir görünüm ekran veya hava hareketi ödün vermeden gizlilik sunar. Açık yaşam için, ya da klima önce çağında, bu ortak ve hoş bir yapı malzemesi olduğunu ve bugün birçok kır bahçeleri için bir zemin sağlar.

Konteynerler

Yazlık bahçıvanlar mütevazı yaşam tarzı lüks öğeler göze vermedi. Ucuz kırmızı kil çömlekler günün standart haline geldi. Ev yapımı ahşap pencere kasaları minimum maliyetle basit, işlevsel evler için popüler bir dekorasyon vardı.

Mobilya

Rahat eski moda sallanan sandalyeleri her zaman bu tarz resmin büyük bir parçası. 19. yüzyılda popüler hasır mobilyalar her zamanki gibi bugün de sevimli kalır. Masalar ve sandalyeler ön sundurma bahçeye girer. Piknik veya hasat masa ve beraberindeki banklar açık oturma ve yemek için tüm en yaygın kalır.

PavingBrick, granit çürümüş.

DecorativeAntique el arabası, kuşevleri.

Kulübe Basit

yazlık bahçe vahşi getirilen güzel olgunlaşanlar ve bitkilerin bir karışımına sahip olma eğilimindedir.Mutfak ve Ecza dolapları için Pratik otlar gül ile yan yana durmak. Geleneksel ona “avlu” kolaylık evin kadın tarafından dikilmiş, bu bahçeler oldu onun favori flowers.The vurgu rahat bir karışımı, her bitki sağlamak dışında düzeninde daha az ilgi ile çiçek ve çeşitlilik, üzerinde payını alır Hafif ve water.The tarzı serbest form nedeniyle kuralları eksikliğine henüz en zorlu olduğunu. Kulübe bahçe bitkileri nadir ve egzotik değildir. Aralarında Amerikan yerlileri ve sıradan türlerdir. Her şeyden önce, bu bahçe seni seviyorum bitkiler, çiçekler, kokular ve renkler ile dolu, bizzat size hitap gerekir. Bu ocak ve ev, kalbin bir bahçedir.

Bir Kulübe Bahçe bitkiler

Gibi birçok eski moda çiçekli çalı ortancaların , gül , leylak gibi ve ağaçlar, manolya . Çoğu çiçekli uzun ömürlü ve çalılar bu görünüm içinde iyi uyum. : Mutfak bahçeleri için yenilebilir biberiye , defne ,narenciye , yaban mersini , incir , üzüm , nar .

Pin It on Pinterest

Share This